0312 312 12 21
info@yaslibakimiturizmi.com

Dördüncü Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi  24 - 25 Kasım 2016 ANKARA Sheraton Hotel

Davet

Yaşlılar İçin Elele…


AB ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkenin yaşlanma konusunda çözüm ihtiyacı hızla artmaktadır. Global yaşlı bakımı turizminde ve global yaşlı bakımı ihtiyacının karşılanmasında Türkiye eşsiz dinamiklere sahiptir. Türkiye yaşlanma çözümleri konusunda birçok değeri, yeniliği ve uygulamayı da yaşama kazandırmanın eşiğindedir.

 

Türkiye deki dinamiklerden iklim, genç nüfus, ulaşım imkanları, ekonomik yaşam ve hizmet seçenekleri birçok global sermayenin yatırımı içinde fırsatlar doğurmaktadır. Medikal Turizm Derneği ülkemizde yaşlı bakımı ve yaşlı turizmi, yaşlı bakımı ekonomisi, yaşlı bakımında arge ve inovasyon konularında uluslararası işbirlikçiler ile; yenilikler ve değerler yaratacak projelere hazırlanmaktadır.

 

Yaşlılık çözümlerimizin geliştirilmesinde öncü olanDördüncü Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi 24-25.Kasım.2016 tarihlerinde Ankara da Sheraton otelinde gerçekleştirilecektir.

 

T.C. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Kültür ve Turizm Bakanlığıdır. Kongremizin gerçekleşmesinde Sağlık Bakanlığı, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Samsung Türkiye, Flavius Klinikleri A.Ş., Ankara Kalkınma Ajansı, Pricewaterhouse Coopers, Dünya Bankası, Yaşlılar ve Engelliler İçin Elele Derneği Belçika, turizmhaberleri.com, spawellness.com, populersaglikdergisi.com, illedesaglik.com, trenderamagazin.com, Tüsiav, Agne Tours işbirliği gerçekleştirilmektedir.

Kongremizin içeriğinde ise yaşlı bakımı, yaşlı turizmi ve yaşlılıkla ilgili ekonomi alanlarında global aktörler deneyimlerini anlatacak ve global çözüm şirketleri ise çözümlerini sunacaklardır.

 

Yaşlanma konusundaki ulusal algının geliştirilmesine yönelik olarak ise bu kongre ile birlikte kongrenin aktivitesi olarak ta çocukların katılacağı “Yaşlılık ve teknoloji” ile “Yaşlılık ve Sosyokültürel Etkinlik ” konulu iki ayrı kategoride resim yarışmaları düzenlenecek, başarılı görülenler ödüllendirilecektir.

 

Geleneksel kongremize katılım için sadece web üzerinden kayıt yaptırmak gerekmektedir ve katılım ücretsizdir. Kongre kaydı ve detayları için www.yaslibakimiturizmi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kongremize katılımınız ve işbirliğinizden memnuniyet duyarız.

 

Saygılarımızla,

Uzm.Dr.Sinan İBİŞ

Dernek Başkanı